DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Çim kaldirma ve siyah gokyuzu 3.1

Nanashi

Moderator
Yönetici
CIM KALDIRMALAR HIZLI FIXLENIYOR BEN ATTIGIMDA BILE BU DOSYA FIXLENMIS OLABILIR O YUZDEN ILK OLARAK YAN HESAPTAN OYNAYIN 2 3 EL BAN ATMAZSA MAIN HESAP KULLANABILIRSINIZ

Yine hızlı fixlendigi için her gün 2 3 maç YAN hesaptan oynamanız sizin için daha iyi ve daha az riskli

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

CIM KALDIRMALAR HIZLI FIXLENIYOR BEN ATTIGIMDA BILE BU DOSYA FIXLENMIS OLABILIR O YUZDEN ILK OLARAK YAN HESAPTAN OYNAYIN 2 3 EL BAN ATMAZSA MAIN HESAP KULLANABILIRSINIZ

Yine hızlı fixlendigi için her gün 2 3 maç YAN hesaptan oynamanız sizin için daha iyi ve daha az riskli

Abi cim kaldirma main hesaba 3gun ban atti sonra configsiz oynamaya basladim diger hesaplarada ban atiyor cozumu varmi

Abi cim kaldirma main hesaba 3gun ban atti sonra configsiz oynamaya basladim diger hesaplarada ban atiyor cozumu varmi
Buna yapabileceğimiz birsey yok çim kaldırma ve siyah gökyüzü configleri hızlı fixleniyor ban engelleyici dosya deneyin veya hiç kullanmayın.

Kardeşim 30 metre çim kaldırma vardı bizim sitede bulamadım yardımcı oluuaun rica etsem

Geri