DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

İPAD WİEV + HS. 3.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekdemon

Tanınmış Üye

Hiç birtürlü ban riski yoktur bgmi den alıntı yaptım globala dönüştürdüm hem ipad geniş açı hem full hs zevkini cıkar bgmi indirmek çok zor ben kendim kolay mediafireye linkledim.hayırlı olsun hs fazla belli etmeyin​

Ayarlarda değişiklik olabilir düzeltirsiniz konfiq bozulmaz tek atımlıktır kalıcıdır
Dosyaları silmeye gerek yok patch deyiştirici ekledim içine

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

• 23 saat önce
Allah razi olsun reis 1 gunluk ban yedin ipad wievden.sagoasin hicbirzaman incelemeye girneyen hesab artik 1 aylik incelemede olcak 1 gunluk bandan dolayi .ipad calismiyodu cozum vermisdin. Patchlari sil benim verdiyim guncelleme engeleyiciyi atin diye yaptik dediyni yaltigimz gunun ardindan ban yedik.ariyetden patates grafikde ban veriyor

• 1 saat önce
@Birguzelinsan2 hayir usta sistem atmadi senin moderatorun atdi

• 1 saat önce
@Birguzelinsan2 orda birr pubg hesabi almak istiyorum varmi satan dedi.bende no biraktim.moderator mesjajimi sildi ve dediki bidahanumsra paylasilmasin bende tamam dedim.1 saat sonra baktim kalici olarak
hattda senin modlardan birimi artik uyqulama paylasannmi instami calmaya kalkti ama basaramadi.

Simdi bana yazdıklarına bı bak. Ban yedim diye beni suçlamışsın. Seneden ücret almadım zorla kullandırmadım üstelik sürekli bu konularda uyarı yaparım ki o dosyadan ban yediğinde şüheli. Sitede telefon numranı paylaştığın için süreli ban yemişsin gelip bana youtubeda olur olmaz yazmışsın. Normalde bu tarz şeyleri dikkate bile almam engeller geçerim. Bana seni yasaklamamam için bi neden söyle. Bu yazdıklarını hakedecek ne yaptım

Bak bi de aleni iftira atmışsın. Hesabımı çalmaya çalıştınız diye. Biz de kimse hesap felan çalmaz

Bak bi de aleni iftira atmışsın. Hesabımı çalmaya çalıştınız diye. Biz de kimse hesap felan çalmaz
Sana o atma sorunu cozumunde mesaj yazmisdim sen demisdin risk var hata olabilir bende sana ne turlu risk ve hata demistm sende cevap vermedin bende yaptim.artik ya patatesden ya ipaddan ban yedim 2 side senin konfiqdi cunki patates ve ipaddan baska birsey yoktu 1 gunluk ban yedim ve 10 gundur incelemedeyim oyunu komple sildim yukledim giris yapmiyorm inclemee bitsin diye

Pubg hesabi deil instagram hesbai ben burdan youtube premium aldim ucretsizini ve ora tum sitelerde hangi gmaili kullaniyosam aynisini kullandim yt girisine.forumdan ban yediyim gun 30k insta hesbaimdan beni atdi sifre falan yanlis diye.bende 6.7 saat ugrastm instami geri dondurmeye tesaduf bu kadar olurmu sence? 36 yasinda adamiz bide kalkip senin moderatorlerden hangisiyse forumdan banliyo cocukmuyuz normal sekilde uyari verilemezmi ben cokmu biliyorum no verilirmi verilmezmi

Simdi bana yazdıklarına bı bak. Ban yedim diye beni suçlamışsın. Seneden ücret almadım zorla kullandırmadım üstelik sürekli bu konularda uyarı yaparım ki o dosyadan ban yediğinde şüheli. Sitede telefon numranı paylaştığın için süreli ban yemişsin gelip bana youtubeda olur olmaz yazmışsın. Normalde bu tarz şeyleri dikkate bile almam engeller geçerim. Bana seni yasaklamamam için bi neden söyle. Bu yazdıklarını hakedecek ne yaptım
Ben burdaki haksizliktan dolayi ne yapmam lazim onu soyle bi arastir neden sitemde uyari yapip uyaridan sonra ban atiyosunuz diye .ve uyaridan sonra ayni haraketi yapmismiki ban atiyosunuz diye.emeginin karsiligini veriyoruz eyvallah tesekkurler hickimseden para almiyosun kimseye sayqisizlik yapmiosun delikanli adamsin kimseden birsey kazanmadign halde konfiq yapiosun onuda anliyoruz.ama haksizliklari gormen lazim haksizlik karşisinda susan dilsiz şeytandir babam bile olsa haksizlik yapsa hakkini veririm onun kismeye haksizlik yapilmaz diye

Paylaşımın için teşekkürler.
Eyvallah
Kac kez haksizlik yapildi sanada youtube kanallarin kapandi onuda biliyoruz herseyi. Farkindayiz sen yt oldugun gunden yt takipcindim forum actigin gunden burda takipcinim.ama kalkipta bu sayqisizliga susmana biraz şaşkinim cunki seni ole tanimadim ben

Kusura bakma senın gibi dusunenlerın bu sıtede yeri yok. Paylasılan seylerden kımse kımseyı sorumlu tutamaz.Youtubedan tamamen engelledım. soyledıgın seyler yaptıgın hakaretlerı haklı cıkarmaz burdan da engellemek zorundayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri