DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

İtemSepetine Özel GFX ( DronModlu )

orvinemre1

Tanınmış Üye
AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKU !!

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı 1.PNG

Ekran Görüntüleri Kötü Olablir Kbmayın Size videoda bırakacam ordan izleyin nasıl biişey oldugunu !
VİDEO GÜN SONRA SİLİNİYOR İZLEMEYEN ARKADASLAR BURAYA CEVAP YAZARSA TEKRAR YÜKLERİM LİNK

photo_5979075057558864533_y.jpg

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Dosya Boyutu Az Olmasına Ragmen Yüklenmiyor Link Olarak Atacam Begenmeyi Unutmayın

ANDROİD 12 / 13/ 14 Sıkıntılı Onlarda Olmuyor Onlar için Files dosyası Halinde Atacam !

GFX Özellikleri :

✅
SÜPER YÜKSEK MAGIC PAK

✅
BÜYÜLÜ MERVİ

✅
YÜKSEK HASAR

✅
DAHA AZ GERİ TEPME

✅
Eğer oturursanız I PAD VIEW'ı göreceksiniz
✅
Başınızı eğerseniz DRONE GÖRÜNÜMÜ elde edersiniz

Son düzenleme:
Görünmesi için düzenledim. Link eklerken direkt linki eklemek yerine butonlarda zincir sembolü olan bağlantı ekleden eklemelisin. Paylaşımın için çok teşekkür ederim. İncelicem

Görünmesi için düzenledim. Link eklerken direkt linki eklemek yerine butonlarda zincir sembolü olan bağlantı ekleden eklemelisin. Paylaşımın için çok teşekkür ederim. İncelicem
Tamamdır Hocam Düzelttim Resim olarak direk gözükse süper olurdu ve 9mb dosya olmasına ragmen dosya eklemedi onun yerine indirme linki olarak koydum ( Yorumun için teşekkürler güzel destek gelirse daha farklı seyler gelebilir) :giggle::giggle:

Tamamdır Hocam Düzelttim Resim olarak direk gözükse süper olurdu ve 9mb dosya olmasına ragmen dosya eklemedi onun yerine indirme linki olarak koydum ( Yorumun için teşekkürler güzel destek gelirse daha farklı seyler gelebilir) :giggle::giggle:
Resim ekle içinde butonları kullanmalısın. Video atarkende youtubea yükleyip linkini medya ekleden eklersen direkt video görünür.

Ekli dosyayı görüntüle 476

Ekli dosyayı görüntüle 477

Ekran Görüntüleri Kötü Olablir Kbmayın Size videoda bırakacam ordan izleyin nasıl biişey oldugunu !
VİDEO GÜN SONRA SİLİNİYOR İZLEMEYEN ARKADASLAR BURAYA CEVAP YAZARSA TEKRAR YÜKLERİM LİNK

Ekli dosyayı görüntüle 478

Dosya Boyutu Az Olmasına Ragmen Yüklenmiyor Link Olarak Atacam Begenmeyi Unutmayın

GFX Özellikleri :

✅
SÜPER YÜKSEK MAGIC PAK

✅
BÜYÜLÜ MERVİ

✅
YÜKSEK HASAR

✅
DAHA AZ GERİ TEPME

✅
✅
Telefon xiaomi 13lite com.tencent.ig dosyasina izin veremiyorum,

Ekli dosyayı görüntüle 476

Ekli dosyayı görüntüle 477

Ekli dosyayı görüntüle 478

GFX Özellikleri :

✅
SÜPER YÜKSEK MAGIC PAK

✅
BÜYÜLÜ MERVİ

✅
YÜKSEK HASAR

✅
DAHA AZ GERİ TEPME

✅
✅
Video izle dediğim de böyle bir link çıkıyor about:blank#blocked açılmıyor bende

Geri