DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

⚡𝑹𝑬𝒀𝑺'𝑫𝑬𝑵 𝑬𝑭𝑺𝑨𝑵𝑬 𝑪𝑶𝑵𝑭İ𝑮 𝑷𝑼𝑩𝑮 𝑴𝑶𝑩İ𝑳𝑬 3.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

REYS

Tanınmış Üye
Pubg Mobile 3.0 EFSANE CONFİG

⭐Magic Bullet
⭐️ Kafadan vuruş
⭐️ Headshot
⭐️ Aimbot
⭐️ KORE / GLOBAL 32/64
⭐️ TDM/KLASIK

╼━━━━━━━━━━━━━
KURULUM: İçerisindeki Filesi Kopyala Android / data/ com.tencent.ig içerisine gir yapıştır tüm dosyalara uygula değiştir yap.
╼━━━━━━━━━━━━━
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

🔗

Pubg Mobile 3.0 EFSANE CONFİG

⭐Magic Bullet
⭐️ Kafadan vuruş
⭐️ Headshot
⭐️ Aimbot
⭐️ KORE / GLOBAL 32/64
⭐️ TDM/KLASIK

╼━━━━━━━━━━━━━
KURULUM: İçerisindeki Filesi Kopyala Android / data/ com.tencent.ig içerisine gir yapıştır tüm dosyalara uygula değiştir yap.
╼━━━━━━━━━━━━━

🔗
Eline emeğine sağlık reis

Benden kaynaklı galiba ama nasıl düzeltilir onu bilemiyorum bu konularda yeniyim telefon xiaomi mi 11t pro android 14 ve zarcver pro kullanıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-11-19-52-19-254_ru.zdevs.zarchiver.pro.jpg
    Screenshot_2024-02-11-19-52-19-254_ru.zdevs.zarchiver.pro.jpg
    286.8 KB · Görüntüleme: 8
Bu resimdeki çıkıyor değiştir dedikten sonra işlem hatalarla tamamlandı diyor başka bir program önerin nedir reis

Reis teşekkür ederim sorunu çözdüm yaptığım hata (dosyayı buraya çıkart) demem miş dosyayı buraya çıkart demeden dosya içine girip files'kopyalamak lazımmış. emeğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri