DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

💧⚪️🌸🌘Yeni Mix Color ( ProgramBinaryCache )

Nanashi

Moderator
Yönetici
🌐-𝗣𝗨𝗕𝗚
🔰-𝗚𝗟
⚙-𝗣𝗨𝗕𝗚 𝗩𝗘𝗥𝗦𝗜𝗢𝗡: 𝟯.𝟭
♻️-𝟲𝟰 𝗕𝗜𝗧

⬇️Özellikler🏝️
▣━━━━━━▣◆▣━━━━━━━▣
➥- Renkli adam,renkli arac ve renkli silah
➥- Siyah Gökyüzü
➥- Su yok
➥- Gri zemin
Picsart_24-05-03_02-25-25-894.jpg
╼━━━━━━━━━━━━━━╾
📂 👇
└ 𝗔𝗻𝗱𝗿𝗼𝗶𝗱/𝗱𝗮𝘁𝗮/𝗰𝗼𝗺.𝘁𝗲𝗻𝗰𝗲𝗻𝘁.𝗶𝗴/

└ Şifre yok 🔑
╼━━━━━━━━━━━━━━╾

📱❥︎ Paylaşımcı: @Nanashi & Google search by item sepet

╼━━━━━━━━━━━━━━╾
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
Dostum paylaşımların için teşekkürler dosya uzantısı .html olarak indiriyor .zip olarak düzeltilmesi gerekiyor

🌐-𝗣𝗨𝗕𝗚
🔰-𝗚𝗟
⚙-𝗣𝗨𝗕𝗚 𝗩𝗘𝗥𝗦𝗜𝗢𝗡: 𝟯.𝟭
♻️-𝟲𝟰 𝗕𝗜𝗧

⬇️Özellikler🏝️
▣━━━━━━▣◆▣━━━━━━━▣
➥- Renkli adam,renkli arac ve renkli silah
➥- Siyah Gökyüzü
➥- Su yok
➥- Gri zemin
Ekli dosyayı görüntüle 876
╼━━━━━━━━━━━━━━╾
📂 👇
└ 𝗔𝗻𝗱𝗿𝗼𝗶𝗱/𝗱𝗮𝘁𝗮/𝗰𝗼𝗺.𝘁𝗲𝗻𝗰𝗲𝗻𝘁.𝗶𝗴/

└ Şifre yok 🔑
╼━━━━━━━━━━━━━━╾

📱❥︎ Paylaşımcı: @Nanashi & Google search by item sepet

╼━━━━━━━━━━━━━━╾
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Hocam eline sağlık harika bir config. Yeni antiban ile mi kullanmalıyız? Birde galiba ban riski biraz fazladır bunun

Kurdum renkler herşey tmm fakat bende not 13pro var yani kopyalama olmuyor bende herşey oluyor fakat bir türlü kopyalayamiyorum

Andiroit 14 lerde halen olmuyo bu dosyalar sebebini çok araştırdım fakat herkes çözüm olarak root diyo bende attırmak istemiyorum nasıl yapicaz halen cozemedim

Kardeşim virtual kurulumunu şöyle anlatayim size ben obb ve hileyi kuruyorum bu yolla virtualde data dosyasini nasıl yapacağımı bilmiyorum
Data dosyasının ismini files adlı uygulama ile değiştirebilirsiniz Mavi bir logosu var :) virtualli kurulumu yaptıktan sonra virtual içindeki oyun dosyasıni datadaki oyun dosyalarına sildikten sonra virtualdaki oyun dosyalarını zarchiverde dataya bırakın daha sonra ise ismini com.tencent.ig yapın bu sorunu ben böyle çözdüm rica ederim moderatorlere ücret talep etmeyin biz bu işi ücretli yapmıyoruz :)

Geri