DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

180 AİMLOCK PEMBE GÖKYÜZÜ Y CROSS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis oyunu yukledigimizde oyun depolama izni istiyor o izni red etsek confik ve hile kurulumunu etkilermi yada izin vermemek ban yeme ihtimalini düşürür mü acaba
Yüklerken izinleri vermek zorundasın yükledikten sonra dosya iznini kapat. Ban konusunda faydası olacaktır ama yüzde yüz bir ban çözümü henüz yok. Çünkü sürekli güncelleme var.

Lobi dosyasini yapsdirdiqdan sonra oyun donyor ya da oylece kalyor ,bunun sebebi cozulmedimi((
Bak bunun sebebi oyundan önce atılan obb. Bu obb bende çalışsa bile sende çalışmayabilir. Senin daha önce kullandığın ve sorun yaşamadığın herhangi bir oyundan önce obbsi varsa onu kullanabilirsin. Hatta onu nerdeyse çift atım obb configlerde kullanabilirsin her seferinde yeni oyundan önce obbsi indirmene gerek olmaz.

Bak bunun sebebi oyundan önce atılan obb. Bu obb bende çalışsa bile sende çalışmayabilir. Senin daha önce kullandığın ve sorun yaşamadığın herhangi bir oyundan önce obbsi varsa onu kullanabilirsin. Hatta onu nerdeyse çift atım obb configlerde kullanabilirsin her seferinde yeni oyundan önce obbsi indirmene gerek olmaz.
Bende 5 tane oyundan once atlan obb var( hec biri bi ise yaramadi ,basqa bir yerden bakayim bi bula bilyormu benim cihazla uyuml olan

Yotəmi buldum))
Oyundan once atlacaq obb ni buraya ckart yapmadan goruntule ederek kopyala yapsdir ,lobi obb ise burayackart kopyala,yapsdir edince olyor.

BAN RİSKİ VARDIR

DENEYİP SONUÇLARI YAZABİLİRSİNİZ

OYUNDAN ÖNCE VE LOBIDE OLMAK UZERE MAİN DOSYASINI KOPYALAYIN ANDROİD OBB COM.TENCENT İÇİNE ATIN

BEKLEME ADASINDA OYUNDAN ÖNCE OBBSİNİ TEKRAR ATIN VE OYUNUN DOSYA MEDYA İZİNLERİNİ KAPATIN

Ekli dosyayı görüntüle 444

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

eline sağlık padişahım çok yaşa

BAN RİSKİ VARDIR

OYUNDAN ÖNCE VE LOBIDE OLMAK UZERE MAİN DOSYASINI KOPYALAYIN ANDROİD OBB COM.TENCENT İÇİNE ATIN

BEKLEME ADASINDA OYUNDAN ÖNCE OBBSİNİ TEKRAR ATIN VE OYUNUN DOSYA MEDYA İZİNLERİNİ KAPATIN

beyler bu dosyayi kullanan varmi ban yiyen oldumu su gunler oyuna giremiyorumda o yuzden kullanmadan once bilmek gerekli ban ohtimalini karsi cevap istiyorum lutfen

BAN RİSKİ VARDIR

BAN RİSKİ VARDIR

Eline saglik lobide oyun oncesi dosyasini atiyoruz ya aim hala aktif ama oyun oncesi dosyasi atmis oldugumuz icin oyundan cikarken yinede oyun oncesi dosyasini atmamiza gerek varmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri