DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

3.0 GÖRÜNEN FPS

Metalfey

Administrator
Yönetici

3,0 YENİ 30-60-90 GÖRÜNEN FPS​

KURULUM
AŞAMA 1:
İndirdiğiniz dosya içinden cihazınıza en uygun olanı seçin ve içindeki “files” dosyasını kopyalayıp android/data/com.ten***** klasörüne yapıştırın. Yapılan değişiklikleri onaylayın.
Not: Bu adım yeterlidir, bundan sonraki adımlar sadece görünüm için etkili olacaktır.
Bir uyarı daha yapayım, aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip edin ve yapmadan önce yedek alın.
AŞAMA 2: İndirdiğiniz dosyanın içindeki “fps.txt” dosyasını açın ve içindeki kodları tamamen kopyalayın.

f80edd80-575e-4d2b-80cf-b85b47ec51dc-473x1024.jpg

AŞAMA 3: Android/data/com.ten*****/files/UE4Game/

ShadowTrackerExtras/ShadowTrackerExtras/Saved/

Config/Android klasörü içerisinden “USERCUSTOM.INI” dosyasını açın.

AŞAMA 4: İçindeki kodların ilk paragrafını silip kopyalamış olduğunuz kodları yapıştırın.

834dbcaa-7276-41bc-906a-45ac327650f5-473x1024.jpg

AŞAMA 5: Android/data klasörü içerisindeki com.ten**** dosyasının ismini değiştirip sonuna “1” ekleyin. Ardından, oyunun uygulama ayarlarından önbelleği boşaltın ve az önce ismi değişen dosyanın ismindeki “1”i silerek düzeltin.

LİNK
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Abi kaç kere denedim olamdi dikkatli şekilde kodları olduğu gibi kopyaladım yazdığın gibi yaptım olmadı ne yapabilirim

Bende bı turlu yapamadim fv menejeri kulandim imini deistirdim ayarlara 90fps getiremedim tüm oyunu silip yenden denesemi ne dersin xiaomi 11 t pro 120hz cihaz

Geri