DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

ANTİBAN PATCH DOSYALARI

Metalfey

Administrator
Yönetici
ÖNCELİKLE BU DOSYA YÜZDE YÜZ BANI ENGELLER DİYE BİŞEY YOK BELKİ SADECE DİREKT BAN VERMESİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLİR

ÇİFT ATIM OLAN DOSYALAR İÇİN KULLANILIR

OYUN BU DOSYALARA YAPMIŞ OLDUĞU GÜNCELLEMELERLE BAN VERİYOR O YÜZDEN PAYLAŞIYORUM YOKSA BANI ÖNLER DİYE BİŞEY YOK

ELİMDEN GELDİĞİNCE SEÇTİĞİM DOSYALARI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM. GÜN İÇİNDE BANA YÜZLERCE DOSYA ULAŞIR BUNLARDAN İŞE YARAYABİLECEK OLANLARI SİZLERLE PAYLAŞIRIM. DÜŞÜK AİMLİ GÜZEL KODLAR GELDİĞİNDE DE SİZLERE STABİL OBBLER YAPIYORDUM ANCAK SON ZAMANLARDA ONLAR DA OYUN TARAFINDAN ALGILANIYOR O YÜZDEN ÖNÜMÜZDEKİ SEZONA KADAR EN AZINDAN KENDİM DOSYA HAZIRLAMICAM

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Geri