DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Data erişim hatası alanlar için kesin çözüm shizuku programı kurulumu

ercan kip

Moderator
Yönetici
Arkadaşlar herkese selam olsun Pak dosyalarını zarchiverden atamıyorduk Bu da ciddi anlamda sıkıntı oluyordu Hatta bir tık ileride bizi oyundan soğutuyordu ve bir kardeşimizin yardımı ile Bu sorunun bir nebze çözümünü bulduk hatalar var mı var çünkü 3 cü bir uygulama ile yaptığımız için hatalar veriyor Fakat confiği kuruyor bunda Sıkıntı olmuyor videolu anlatmaya çalıştım izleyerek yapabilirsiniz diye düşünüyorum emeğin karşılığı likelerinizi bekliyorum, videoyu izlemek için
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Arkadaşlar videoda söylemeyi unuttum videoyu izleyince gördüm şimdi zarchivere ilk girdiğinizde resimde gördüğünüz seçenekler çıkacak bu seçenekleri aynı bendeki gibi ayarlamanız gerekiyor En üste tıklıyorsunuz Suzuki kutucuğunu seçiyorsunuz diğer tikleri de açıyorsunuz olay bitiyorScreenshot_20240330-001102.jpg

Son düzenleme:
Benimde aynı telefon ben dataya erişebiliyorum. Bende çok sıkıntı çektim ama shuziki programı sayesinde erişiyorum
Onu kullanmayı denedim eşleşmeyi yapıyorum gerisini getiremiyorum zarchiveri tanımlıyom ama nerde yanlış, yapıyorsam bilmiyorum ama yine erişemiyorum dataya

Onu kullanmayı denedim eşleşmeyi yapıyorum gerisini getiremiyorum zarchiveri tanımlıyom ama nerde yanlış, yapıyorsam bilmiyorum ama yine erişemiyorum dataya
Eşleşmeyi yaptıktan sonra başlat butonuna basınca shuziki çalışıyor diye yazıyor mu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240328-203203.jpg
    Screenshot_20240328-203203.jpg
    370 KB · Görüntüleme: 27
Diğer konu başlığında tartışmamız için adminimizin uyarması normal ben oradan yazıştığımızın farkında değilim Buradan yazışıyoruz zannettim o konuyu admin değil ben kapattım gereksiz Çünkü admin haklı

Geri