DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Güncel 180 aimlock + small cross 64 bit ( eski )

Nanashi

Moderator
Yönetici
!!! UZAKLARA SIKARAK BAN RISKINI ARTTIRMAYIN !!!

Yakında güzel bir dosya aticam ama ondan önce elime geçmişken öncekine nazaran daha kaliteli bir dosya paylaşayım dedim

Small cros öncekine nazaran hafif boşluklu olsada silaha eklenti takınca düzeliyor:)

180 aimlock öncekine göre daha kaliteli ve düzgün kurulumda oyundan da atmıyor 4 farklı cihazda test edilmiştir

Özellikler 🔅

Aimbot 180⁰
Small crosshair +

Kurulum

=>Giriş at oyuna gir
=>Lobide lobi at
=>Oyuna gir eline silah al yere yat giriş at biraz bekle
=>Maç bitti lobiye dön
=>Lobide tekrar lobi

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Yakında güzel bir dosya aticam ama ondan önce elime geçmişken öncekine nazaran daha kaliteli bir dosya paylaşayım dedim

Small cros öncekine nazaran hafif boşluklu olsada silaha eklenti takınca düzeliyor:)

180 aimlock öncekine göre daha kaliteli ve düzgün kurulumda oyundan da atmıyor 4 farklı cihazda test edilmiştir

Özellikler 🔅

Aimbot 180⁰
Small crosshair +

Kurulum

=>Giriş at oyuna gir
=>Lobide lobi at
=>Maç bitti lobiye dön
=>Lobide tekrar lobi

Eline saglik

Eğer 32 bit telefonu olup da sorun yaşayan varsa yakında onada ayrı bir dosya paylaşırım yazmanız yeterli.

Bunun ban riski nedir kullanan varmı main hesapda
Kendi main hesabımda diğer paylaştığım dosya dahil 1 hafta uzak mesafeye no scop atmadan kullandim ama heran ne olacağını bilemeyiz patch güncellemesi gelip anında fix yiyip ban atmaya başlayabilir bu yüzden günün ilk 3 oyununu guest girmemiz lazim

Kendi main hesabımda diğer paylaştığım dosya dahil 1 hafta uzak mesafeye no scop atmadan kullandim ama heran ne olacağını bilemeyiz patch güncellemesi gelip anında fix yiyip ban atmaya başlayabilir bu yüzden günün ilk 3 oyununu guest girmemiz lazim
Geçen sezon dahil kullandığım dosya süredi 1 veya 1.5 hafta filan yanlış anlaşılmasın :)

Eline sağlık ilk atığın dedektifin de anlaması zor olacağı bir obb sevdim ama her oyun sonu attiyor bu çok kötü bir durum ne yaptıysam çözümünü daha bulamadım

Eline sağlık ilk atığın dedektifin de anlaması zor olacağı bir obb sevdim ama her oyun sonu attiyor bu çok kötü bir durum ne yaptıysam çözümünü daha bulamadım
Atma sorunu cihazdan cihaza değişiyor farklı dosyalara yönelmek daya mantıklı olur sizin için.

Özellikler 🔅

Aimbot 180⁰
Small crosshair +

Kurulum

=>Giriş at oyuna gir
=>Lobide lobi at
=>Maç bitti lobiye dön
=>Lobide tekrar lobi

Ya kusura bakmayın da tam anlayamadım nasi nasi yapacaz

Ya kusura bakmayın da tam anlayamadım nasi nasi yapacaz
Android obb com.10kurus.ig ye giriş dosyasını atıp tüm dosyaları değiştir diyorsunuz lobide yine lobi obb dosyasını atıyorsunuz tümünü değiştir diyorsunuz sonra maça girip paraşütten atladiktan sonra silahı alıp tekrardan giriş obb atin :)

Özellikler 🔅

Aimbot 180⁰
Small crosshair +

Kurulum

=>Giriş at oyuna gir
=>Lobide lobi at
=>Maç bitti lobiye dön
=>Lobide tekrar lobi

Dosya cok başarılı yanlız üzücü bir şey ilk oyunda ban yedim. Bu dosya dinlenmiş reis. Başka hır 180 aim dosyan varmı

reis dosya bazen çalışıp bazen çalışmıyor
Giriş at oyuna gir
=>Lobide lobi at
=>Maç bitti lobiye dön
=>Lobide tekrar lobi
Bu döngüyü oyundan çıkmasak bile her maça başlangıçta yapacakmıyız

Geri