DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

HYPEROS GÜNCELLEMESİNİ ALANLARA RİCAMDİR.

Murataras

Tanınmış Üye
SELAM ALEYKÜM ARKADAŞLAR HYPEROS GÜNCELLEMESİNİ ALİPTA RENKLİ ADAMİ OLAN DOSTLARIMIZ RİCA ETSEM PAYLAŞA BİLİRMİ. GÜNCELLEMEYİ ALDİM RENKLİM GİTTİ. TEŞEKKÜRLER.

Valla güncellemiyecektim aslinda güncelleme. Var diyip durunca elim gidivermiş bi bildirim gördümmi onu ortadan kaldırmadan içim rahat etmiyo valla sakat takıntı🙄

Eğer telefon güncellemesi yaptıysanız tekrar kurmanız lazım çünkü bende aynı dert oldu. Hemde yeşil adam kurulum yapamadım sürekli oyundan attı. Ama diğer renkleri yani kırmızı adam kurulum yaptım oldu

Güncelleme geldiyse telefona farklı renk kullanın arkadaşlar mesela yeşil adam eski yenisi yeşil olmuyor kırmızı adam kurulum yapın
Aslında olur ama yapılan hata şu: Yeniden aynı isim ve aynı boyutta dosyayı telegramdan gönderirsen aynı dosya olarak algılar ve önbellekte bulunan eski dosyayı tutar bu yüzden virtualdan dosya ataraken yeni isimli bir dosya içinde atmak gerekir

Geri