DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Netving Vpn ( rakip sizi gormeden vurun )

Nanashi

Moderator
Yönetici
İlk öncelikle bu VPN ne ise yarar?

Bu vpn nasil kurulur?

İlk öncelikle bu vpn i standoff 2 gibi diğer mobil online oyunlarda kullanabilirsiniz

BAN RISKI SIZE AITTIR

!!Lobide bu vpn i açmayın oyuna girince açın Lobide açarsanız maça giremezsiniz!!

⬇️⬇️⬇️ İndirmek için ⬇️⬇️⬇️
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

BILGILENDIRME : DOSYA CO DOSYAYI HTML OLARAK PAYLASMIŞ BU SORUNU FARK ETMEM UZUN SÜRDÜ ONUN ICIN YENIDEN KURULUM VIDEOSU CEKTIM VE DUZELTTIM GEC FARK ETTIM OZUR DILERIM

Normalde paylaştığım bütün configlerin altina yazacaktım ama takip etmediğiniz için ayrı bir konu başlığı aciyorum

Bugün paylaştığım m4 buz configi ban atmasada dün paylaştığım NetWing vpn uyarı banları vermeye başlamış

Önceki paylaştığım aimlock configlerin de çoğu fixlenmis ben dahil çoğu kişi 10 yil veya 1 yıl ban aldı daha güncel configlere yönelin. Yakında daha güncel ve daha az riskli obb configler paylaşmaya başlayacağım

Çim kaldırma siyah gökyüzü x effect gibi Paks configleri hızlı fixleniyor tavsiyem sürekli takip edip kullanmanız ( genelde ilk uyarı bani 1 gün veya 10 dk ban veriyor eğer yine kullanmaya devam ederseniz 2. Oyunda 10 yil ban yiyorsunuz o yüzden sürekli takip edin güncel olanları kullanın ve ilk yan hesaptan deneyin )

Configleri zaten kendim test edip paylaşıyorum sonradan fixlenince bana gelip fixli dosya verdin demeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri