DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

OBB SİYAH GÖKYÜZÜ AİMBOT TEK ATIMLIK

Metalfey

Administrator
Yönetici
OBB SİYAH GÖKYÜZÜ AİMBOT 64 BİT GL TEK ATIM

MAİN DOSYASINI KOPYALAYIP ANDROİD OBB COM.TENCENT İÇİNE ATMANIZ YETER

ARKADAŞLAR BEN DÜŞÜNCEM OBB OLDUĞU İÇİN RİSKLİ GİBİ OLSA DA PAK OLAN YANİ ÇİM KALDIRMALARLA PAYLAŞILAN SİYAH GÖKYÜZÜDEN DAHA GÜVENLİDİR. BU BENİM FİKRİMDİR SORUMLULUK SİZİNDİR.

WhatsApp Image 2024-02-18 at 12.23.59.jpeg

LİNKKKKKK

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

ARKADAŞLAR BEN DÜŞÜNCEM OBB OLDUĞU İÇİN RİSKLİ GİBİ OLSA DA PAK OLAN YANİ ÇİM KALDIRMALARLA PAYLAŞILAN SİYAH GÖKYÜZÜDEN DAHA GÜVENLİDİR. BU BENİM FİKRİMDİR SORUMLULUK SİZİNDİR.

Ekli dosyayı görüntüle 333

LİNKKKKKK

Başkan as 12 bir günlük ban verdi confing yoksa raport mu anlamdim ama bı on el oynadim

reis oyundan önce attım oyuna girişte 17 mb lık güncelleme yaptı ve gökyüzü siyah olmadı sebebi nedir

Ekli dosyayı görüntüle 333

LİNKKKKKK

Bunda ban varmı

Geri