DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Renkli adam kurulumum bu şekilde oluyor

Cihan Yılmaz

Tanınmış Üye
Renkli adam kurulumum bu şekilde oluyor boyle kalıyor nerde hata yapıyorum eksik olan ne yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240315-011257.png
    Screenshot_20240315-011257.png
    960.4 KB · Görüntüleme: 21
Bak birader bende de oluyordu akıcı bölümü baya HD akıcı HD ise akıcı yap o ayarlara bı bak ordan oluyor

Yaptım desiklerinin hepsini virtualde normal tamm ama normale geçince sıkıntı bu şekilde oluyor
Virtualde normal olan sey normal cıhazda sorunluysa dosyayı atarken sorun olabılır. Dosyayı vırtual ıcınde yenı bır klasor acıp onun ıcınde telegramdan gonderelım. Aynı ısımlı dosyayı attıgımızda eskı dosyayı algılıyor.BU yuzden yenı ısımlı bır klasor ıcınde gonderelım

Virtualde zaten karakter oluşturma ekranına kadar gidiyor ilersine gitmiyor hata veriyor oyundan atıyor ama oradaki karakter yeşil ilersine gidemedigim için grafik ayarları falan bakma şansım olmuyor

Slm aleyküm Abi benim cihaz Android 14
3.0 yeşil adam kurulumu başarılı bir şekilde yaptım 3.1 de dosyaları yedeklemem için dosyanın ismini değiştirmem lazım ve dosyayının ismini değiştiremiyorum.
Yardımcı olur musunuz. 🙏

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240315_053543_ZArchiver Pro.jpg
    Screenshot_20240315_053543_ZArchiver Pro.jpg
    429.2 KB · Görüntüleme: 4
3.0 yeşil adam kurulumu başarılı bir şekilde yaptım 3.1 de dosyaları yedeklemem için dosyanın ismini değiştirmem lazım ve dosyayının ismini değiştiremiyorum.
Yardımcı olur musunuz. 🙏
Hocam Android >data>com.tencent.ig>files> içindeki programbinarycache dosyası var onu sıkıştır ve başka bir yere kopyala

Yardımcı olur musunuz. 🙏
Bendeki sıkıntıda orjinale döndüğümde resimdeki yazı çıkıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-15-09-35-17-497_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2024-03-15-09-35-17-497_com.tencent.ig.jpg
    607.8 KB · Görüntüleme: 11
Geri