DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

UC ÇEKİLİ SAAT 00.00 DA SON !!!!!!

AzuL

Aktif Üye
Arkadaşlar aramızda küçük miktar bi uc çekilişi yapmaya karar verdim katılım şartı

- Bu konun altına sadece KATILDIM yazmak
- Bu konuyu beğenmek
- Bu konuyu paylaşmak

Bunu yaptıktan sonra çekilişi saat 00.00 da site üzerinden isimlerinizden random olarak çıkıcaktır

1 DEN FAZLA YORUM YAZANLAR ÇEKİLİŞE ALINMAYACAKTIR VE 10 KİŞİDEN AZ KATILIM OLUR İSE ÇEKİLİŞ OLMAYACAKTIR

Arkadaşlar aramızda küçük miktar bi uc çekilişi yapmaya karar verdim katılım şartı

- Bu konuyu beğenmek
- Bu konuyu paylaşmak

Bunu yaptıktan sonra çekilişi saat 00.00 da site üzerinden isimlerinizden random olarak çıkıcaktır

1 DEN FAZLA YORUM YAZANLAR ÇEKİLİŞE ALINMAYACAKTIR
Katıldım. Böyle çekilişleri görmek güzel emeğinize ve formu aktif tutma çabanız için teşekkürler. Şimdiden kazanan arkadaşa tebrikler.

- Bu konuyu beğenmek
- Bu konuyu paylaşmak

Katıldım elinize sağlık

- Bu konuyu beğenmek
- Bu konuyu paylaşmak

Katildim

Katıldım elinize sağlık
KATILDIM böyle güzel paylaşımlar için teşekkürler
Katıldım. Böyle çekilişleri görmek güzel emeğinize ve formu aktif tutma çabanız için teşekkürler. Şimdiden kazanan arkadaşa tebrikler.
ARKADAŞLAR KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT ÇEKİLİŞ BAŞLAMA SAYISI MİN 10 KİŞİ İDİ YUKARDA YAZDIĞI GİBİ AZ KİŞİ KATILIM SAĞLADIĞI İÇİN ÇEKİLİŞ YAPILMAYACAKTIR .

ARKADAŞLAR KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT ÇEKİLİŞ BAŞLAMA SAYISI MİN 10 KİŞİ İDİ YUKARDA YAZDIĞI GİBİ AZ KİŞİ KATILIM SAĞLADIĞI İÇİN ÇEKİLİŞ YAPILMAYACAKTIR .
Abi bence bugün insanlar bu konuyu görüp 10u geçer istersen bugün saat 00:00 da tekrar çekilişi başlat

Geri