DİKKATTTTTTT

OBB CONFİGLERİN TAMAMI ÇOK RİSKLİ DURUMDADIR BİR SÜRE OBB KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM BİR LİNKİ İNDİRMEK İÇİN 1 YORUM VE 1 LİKE ATMANIZ YETERLİ. BUNU YAPMANIZA RAĞMEN LİNKİ GÖREMİYORSANIZ TARAYICI ÖNVELLEĞİNİZİ BOŞALTIN YA DA BAŞKA BİR TARAYICIDAN SİTEYE GİRİN. LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN LİNKİN OLDUĞU KONUYA MESAJ VE LİKE ATMANIZ GEREKMEKTE. SADECE LİNKİ AÇMAK İÇİN BOŞ ALINTI, NOKTA, RANDOM HARF YA DA KISA MESAJ YAZANLAR DİREKT ENGELLENECEK SONRA ÜZÜLMEYİN.

Valorant Gece Pazarı ne zaman, ayın kaçında başlıyor? 2024 Şubat ayı Valorant gece pazarı tarihi!

AzuL

Aktif Üye
1706901657397.png

Şubat ayı Valorant Gece Pazarı tarihleri tüm oyunseverler tarafından araştırılıyor. İndirimli silah kaplamaları, Valorant Gece Pazarı'nda oyuncular için uygulanıyor. Dünyada milyonlarca kişinin heyecanla beklediği Valorant Gece Pazarı oyunculara özel yenilikler sunacak. Peki, Valorant Gece Pazarı ne zaman, ayın kaçında başlayacak ve bitecek? İşte detaylar.​


1706901733531.png
Valorant Gece Pazarı tarihi,
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
'in sevilen oyunu Valorant oyuncuları tarafından sorgulanıyor. Genellikle her 2 ayda bir oyunseverler için açılan "Valorant Gece Pazarı" tarihler belli oldu. Silah kaplamalarına oyun severlerin daha ucuz yoldan ulaşması için her iki ayda bir kez gece pazarını açan Valorant Gece Pazarı ile indirimli oyunları satışa sunacak. PS oyununda toplamda 6 silah kaplamasının indirime girmesi beklenirken, 2024 şubat Valorant Gece Pazarı için beklenen açıklama geldi.

VALORANT GECE PAZARI NE ZAMAN GELECEK?


Valorant Gece Pazarı genellikle iki ayda bir gelmektedir. "Valorant Gece Pazarı", Riot Games tarafından geliştirilen popüler birinci şahıs nişancı oyunu Valorant içindeki bir etkinliktir. Bu etkinlik, oyunculara oyun içi mağazada normalde bulunmayan veya indirimli fiyatlarla özel skinler ve diğer oyun içi öğeleri satın alma şansı sunar. Yapılan açıklamaya göre Valorant Gece Pazarı 1 Şubat 2024 tarihinde başlayacak, 29 Şubat 2024 tarihinde bitecek. Valorant Gece Pazarı, oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunur ve parıldayan küçük bir kart logosu ile gösterilir. Oyuncular, bu simgeye tıklayarak ve kartları çevirerek hangi skinleri indirimli olarak alabileceklerini görebilirler.
 
Geri
Üst